کابینت هایگلاس

کابینت هایگلاس از ورق های «های گلاس» ساخته می شود. از ویژگی های این کابینت ها، ظاهر براق، شفاف و شیشه ای شکل آن می باشد که باعث می شود افراد زیادی به سمت این نوع کابینت جذب شوند و محبوبیت زیادی داشته باشد. یکی دیگر از علل محبوبیت این کابینت ها، قیمت نسبتاً مناسب آن می باشد. طرح های کابینت هایگلاس معمولاً از نوع کابینت های آشپزخانه مدرن و ساده می باشد.

ورق هایگلاس چیست؟ هایگلاس متریالی مشابه MDF می باشد با این تفاوت که پوشش بیرونی آن از جنس پلکسی گلاس (نوعی پلاستیک) است در حالی که پوشش بیرونی MDF از جنس ملامینه است. در واقع انتخاب نام هایگلاس ربطی به کلمه شیشه (glass) ندارد و مربوط به جنس ورق است.

یک طرف ورق های هایگلاس شفاف و زیبا است و به همین علت است که فقط از یک سمت شفافیت و زیبایی آن دیده می شود.

مزایای کابینت هایگلاس

۱- زیبایی و درخشش خاص رویه ی هایگلاس

همانطور که قبلاً توضیح داده شد، در کابینت های هایگلاس، روکشی از جنس پلکس گلاس بر روی مغزی MDF  وجود دارد که باعث درخشش و زیبایی این نوع کابینت شده است. دلیل محبوبیت بالای این نوع کابینت نیز همین موضوع می باشد.

۲- تنوع در طرح و رنگ متریال های‌ گلاس

تنوع بالای رنگ و طرح در کابینت هایگلاس بسیار زیاد بوده و تمام افراد با سلیقه های متفاوت را راضی خواهد کرد. کابینت هایگلاس، کابینتی امروزی می باشد که اکثریت طرح های آن مدرن می باشد.

۳- قیمت نسبتاً اقتصادی (کمی گران‌تر از ام دی اف)

یکی از مسائلی که بیشتر افراد هنگام خرید کابینت به آن فکر می کنند، قیمت آن است. مزیت کابینت هایگلاس قیمت نسبتاً مناسب آن است که با کابینت MDF اختلاف قیمت کمی دارد در حالی که نسبت به کابینت های ممبران، روکش چوب و یا چوب بسیار ارزان تر است.

۴- مقاومت و ابزار خوری بسیار مناسبی دارد

مغزی کابینت هایگلاس از جنس MDF می باشد و به همین دلیل مزایای کابینت MDF را شامل می شود. یکی از این پارامترها، ابزارخوری مناسب و مقاومت بالای ورق های هایگلاس است.

قیمت کابینت هایگلاس ایرانی

هایگلاس ایرانی

شروع قیمت برای هر متر ۲,۶۰۰,۰۰۰ تا ۳,۱۰۰,۰۰۰

هایگلاس ترک

شروع قیمت برای هر متر ۳,۰۰۰,۰۰۰ تا ۳,۳۰۰,۰۰۰

هایگلاس فرامید ایرانی

شروع قیمت برای هر متر ۲,۸۰۰,۰۰۰ تا ۳,۰۰۰,۰۰۰

هایگلاس فرامید ترک

شروع قیمت برای هر متر ۲,۸۰۰,۰۰۰ تا ۳,۳۰۰,۰۰۰

شرایط فروش کابینت هایگلاس ترک

طراحی رایگان سه بعدی

بدنه MDF شرکتی

یراق آلات مورد تایید چوبستان

دو سال گارانتی

سه سال خدمات پس از فروش

نمونه کارهای کابینت هایگلاس