طراحی و ساخت پارتیشن اداری

برای جداسازی فضا، زیبایی آن و فراهم کردن محیطی مناسب و موردپسند کارمندان و مدیران، از پارتیشن اداری استفاده می شود. هدف از ایجاد پارتیشن اداری فراهم کردن محیطی ایزوله است که کارمندان در آرامش و به دور از تنش و مزاحمت ناشی از رفت و امد، کار خود را به نحو احسن انجام دهند. امروزه برای استفاده بهینه از فضای داخل ساختمان، جداسازی فضای داخلی خانه و یا شرکت، دیده نشدن قناسی و یا کجی دیوار، پنهان کردن ستون ها و … از پارتیسن بندی استفاده می شود. در هنگام طراحی و ساخت پارتیشن، باید به ابعاد و ارتفاع آن توجه کرد. چروه چوبستان با کمک متخصصین خود در تمام مراحل همراه شما بوده و نکات لازم را به شما گوشزد خواهد کرد.

انواع پارتیشن اداری

پارتیشن MDF

در این نوع پارتیشن، تمام پارتیشن از نمای ظاهری گرفته تا فریم بندی آن، از MDF ساخته شده است. با توجه به اینکه MDF سطحی صاف دارد، می توان آن را روکش کاری و یا رنگ آمیزی نمود. علاوه بر آن در برابر تغییر مشکل و خمیدگی، رطوبت و خوردگی مقاومت بالایی دارد. پارتیشن MDF عایق صوتی بوده و صداها را به بخش های مختلف انتقال نمی دهد.

پارتیشن شیشه و MDF

در این روش، فریم و اسکلت پارتیشن از MDF ساخته می شود و در قاب آن شیشه قرار می گیرد. یکی از پرمصرف ترین پارتیشن ها در محیط اداری، همین پارتیشن است و به دلیل داشتن شیشه، به کارمندان اجازه می دهد تا به محیط بیرون نیز مشرف باشند.

پارتیشن ام دی اف با پروفیل آلومینیومی

استفاده از آلومینیوم در پارتیشن بندی، نمای زیبایی به پارتیشن می دهدو آلومینیوم فلزی سبک اما مقاوم است که اغلب به عنوان فریم برای قاب پارتیشن ها بکار می رود. از MDF هم برای قاب پارتیشن استفاده می کنند. پارتیشن های با پروقیل آلومینیوم قابلیت این را دارند که جدا شده و تغییر شکل دهند و یا جابجا شوند.

پارتیشن شیشه ای با پروفیل آلومینیومی

در این نوع پارتیشن نیز، از آلومینیوم برای فرم بندی قالب پارتیشن استفاده می شود اما قاب آن را با شیشه پر می کنند. شیشه مورد استفاده در این نوع پارتیشن می تواند تک جداره، دو جداره و یا منحنی مات یا شفاف باشد.

مزیت همکاری با چوبستان

اندازه گیری،برش و نصب دقیق

طراحی پارتیشن طراحی تخصصی پارتیشن بر اساس سلیقه مشتری

ارائه قرارداد و فاکتور رسمی

بازدید و مشاوره رایگان

خرید مستقیم و بدون واسطه از تولید کننده

۲ سال گارانتی و خدمات پس از فروش

نمونه کارهای طراحی و ساخت پارتیشن اداری