طراحی و ساخت اتاق کودک

از آنجایی که کودکان زمان زیادی را در اتاق خود می گذرانند، طراحی دکوراسیون آن تاثیر زیادی در روحیه و خلق و خوی آنها خواهد داشت. والدین نیز به این موضوع آگاه هستند و به دکوراسیون داخلی اتاق فرزندان خود اهمیت زیادی می دهند. طراحی اتاق باید به گونه ای باشد که متناسب با سن و روحیه فرد باشد و حس آرامش و امنیت را القا کند.

با توجه به تاثیر دکوراسیون اتاق فرزند شما بر احساسات و عواطف او، نیاز است تا وقت و انرژی لازم را برای طراحی مناسب آن بگذارید. ما به شما کمک می کنیم تا فضای اتاق فرزند خود را به گونه ای طراحی کنید تا فرزند شما با قرار گرفتن در آن حس آرامش و امنیت را تجربه کرده و خلاقیت و بهره وری بیشتری داشته باشد.

اصول طراحی دکوراسیون اتاق کودک

سرویس خواب اتاق کودک

یکی از فاکتورهای مهم دکوراسیون اتاق کودک، سرویس خوابی است که برای او تهیه می کنید. هنگام خرید سرویس خواب، به جنیست و سن فرزند خود و مدت زمانی که از سرویس خواب استفاده می کند دقت کنید. فاکتور دیگری که هنگام خرید سرویس خواب باید در نظر بگیرید، اندازه اتاق است. با در نظر گرفتن این فاکتورها، سرویس خوابی تهیه کنید که با خصوصیات و روحیات فرزند شما مطابقت داشته باشد و با رضایت و علاقه از ان استفاده کند.

نمونه کارهای طراحی و ساخت اتاق کودک