طراحی و اجرا دکور فروشگاه و بوتیک

طراحی شیک و مدرن دکوراسیون داخلی و ویترین برای هر فروشگاه و بوتیکی لازم و ضروری است چرا که یکی از عوامل مهم در جذب و جلب رضایت مشتری می باشد. دکور هر فروشگاه دو بخش دارد: دکوراسیون داخلی و ویترین. برای طراحی هر قسمت باید پارامترهای مرتبط با آن قسمت را در نظر گرفت. عواملی مانند نوع محصول و متراژ فروشگاه از پارامترهای مشترک برای طراحی دکوراسیون هر فروشگاه است.

امروزه فروشگاه های بزرگ، زمان و هزینه قابل توجهی را برای طراحی و ساخت دکوراسیون خود خرج می کنند.  همانطور که قبلاً هم گفتیم دکوراسیون دخلی و ویترین هر فروشگاه نقش موثری در جذب مشتری دارد. در واقع دکور فروشگاه شما، نشان دهنده سلیقه و حسن انتخاب شماست و به قدر کافی در تبلیغ محصول شما موثر هست. سلایق افراد نسبت به گذشته تغییر کرده و یکنواختی در ظاهر و نمای فروشگاه باعث دلزدگی مشتری خواهد شد. گروه چوبستان با کمک متخصصین مجرب خود بهترین طراحی را طبق سلیقه و نظر شما انجام خواهد داد.

نکات مهم هنگام طراحی دکوراسیون فروشگاه

+ نوآوری در دکوراسیون داخلی فروشگاه

طرح های نو و جذاب شما را از سایر رقبا مجزا کرده و مشتریان را به سمت شما جذب می کند. دکوراسیون داخلی خاص و متفاوت به شناخته شدن و معروفیت برند شما کمک کرده و باعث می شود مردم به یکدیگر اطلاع داده و مشتریان جدید به سمت فروشگاه شما روانه شوند.

+ تاثیر رنگ بر دکوراسیون داخلی فروشگاه

علاوه بر طرح نو و جذاب، رنگی هم که برای طراحی دکور فروشگاه انتخاب می کنید تاثیر زیادی بر جذابیت فروشگاه خواهد داشت. انتخاب رنگ مناسب نشان دهنده حرفه ای بودن شماست. پیشنهاد ما به شما این است که از رنگ برند خود برای طراحی دکوراسیون استفاده کنید و به این ترتیب اعتبار و شخصیت برند خود را نیز بالا ببرید.

+ نورپردازی در دکوراسیون داخلی فروشگاه

نورپردازی نیز یکی از فاکتورهای مهم در بهتر دیده شدن و جذاب بودن فروشگاه و محصولات است. با استفاده از نورپردازی های قابل کنترل می توان تصاویر مختلفی در فروشگاه و یا ویترین به نمایش گذاشت.

متخصصین نورپردازی گروه چوبستان با استفاده از لامپ های با نور لایت و LED فضای فروشگاه شما را به محیطی دلنشین برای مشتری تبدیل خواهند کرد.

نمونه کارهای طراحی و اجرا دکور فروشگاه و بوتیک