درباره چوبستان

مجموعه چوبستان با بیش از ۱۲ سال سابقه در زمینه طراحی ، ساخت و اجرای دکوراسیون داخلی و اداری ، رستوران و فروشگاه ، محوطه و فضای سبز ،سالن های آرایشی سعی در این مهم دارد که با استفاده از بهترین متریال و ساخت سفارشی بهترین ها را برای شما مهیا کند.

چوبستان مفتخر است که از سال ۱۳۸۸ تا به امروز با بهره مندی از دانش هنری و صنعتی در زمینه طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی در خدمت شما عزیزان باشد.

محدوده فعالیت این مجموعه طراحی، ساخت و اجرا با متریال های چوب و ام دی اف و دیگر مشتقات آنها میباشد، که با بهره گیری از این نوع متریال ها توانسته در زمینه ساخت مصنوعات چوبی اعم از کابینت آشپزخانه ، کمد دیواری ، سرویس خواب بزرگسال کودک و نوجوان ، دکوراسیون تی وی روم ، میز های تلویزیون طرح ها و مدل های فراوانی را طراحی و اجرا کند که برخی از این نمونه کار ها در این سایت برای شما عزیزان قابل مشاهده میباشد.

این مجموعه در خصوص بخش ساخت و تولید محصولات خود اقدام به بهره گیری از نیروی های مجرب و متخصص و بکارگیری از ماشین آلات بروز و پیشرفته نموده تا در نهایت سفارشات مشتریان را با بالاترین کیفیت ممکن و پایین ترین قیمت تمام شده و همچنین کوتاه ترین زمان ممکن ارائه کند.

از ویژگی های این مجموعه طراحی و اجرای سفارشات بر اساس سلیقه، نیاز و پلان مشتریان انجام میشود و این بدان معنی میباشد که صفر تا صد سفارشات از متریال ها رنگ ها سایز ها تا انتخاب یراق آلات با توجه به سلیقه مشتری صورت میپذیرد و مشتریان امکان دستبردن در تک تک اجزا و پارامتر های سفارشات خود را دارند و هیچ محصولی بصورت آماده و حاضری نداشته و سفارش دهنده را مجاب به تحمل ناخوشایند ها نمیکند و این امری مهم است که هر دکوراسیون خانگی و اداری بر اساس سلیقه فرد و خانواده طراحی و اجرا شود تا کمک شایانی بر حفظ آرامش و افزایش روحیه مثبت در افراد حاضر داشته باشد.

لازم بذکر است که عرض کنیم این مجموعه تا به امروز قادر بوده بیش از ۴۳۰ نمونه کار و پروژه را به اتمام برساند.
امید است با بالابردن سطح تجربیات و دانش خود و حمایت های شما عزیزان روز به روز شاهد رشد و پیشرفت همه جانبه صنعت و هنر کشور عزیزمان باشیم.

۰
پروژه های ما
۰
همکاران ما
۰
افتخارات ما
۰
تیم ما